ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ВЕСЕЛКА"

НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ІСТОРІЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА

Коли навколо все дивовижно, ніщо не викликає здивування – це і є дитинство.

Антуан де Ривароль

Дитячий садок, рідний дитячий садок… Що можна про нього сказати? Що означає це слово для зовсім маленьких, безпорадних і несамостійних? Для малюків – це друга домівка, затишна, тепла й весела. Добра, чуйна, лагідна вихователька – це друга мама.

… Садок – весела дружна гра, навчить малят і розуму, й добра…

… Веселий гомін, усміхнені обличчя, великі сльози, мов горох – це світ дитинства, світ емоцій, як нам важливо знати й розуміти їх. Об'єднує нас те, що родом ми з дитинства.

Наш дитячий садок прагне, щоб усі батьки, віддаючи своїх малят, знали: тут цікаво й захоплююче дитині, її вміло виховують і навчають, тактовно спілкуються з нею, пригорнуть, поцілують і допоможуть.

Педагогічний колектив намагається створювати атмосферу домашнього комфорту, сімейного затишку й любові, дружніх стосунків, хорошого настрою.

Хотілося, щоб спогади про дитячий садок були лиш радісні для всіх!

Наш заклад після капітального ремонту, можна сказати другого народження, відкрив свої двері для малят 01 СЕРПНЯ 2005 РОКУ.

ЗА ЧАС СВОГО ІСНУВАННЯ ВИПУСТИВ НЕ ОДНЕ ПОКОЛІННЯ ДІТЛАХІВ. НАШІ ВИПУСКНИКИ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ЗАКІНЧУЮТЬ ФІЛІЮ ГЛОДОСЬКОЇ ЗОШ і-ІІІ СТУПЕНІВ (НОВОМИКОЛАЇВСЬКА ЗШ) І ГОТУЮТЬСЯ ВИРУШАТИ В ДОРОСЛЕ, САМОСТІЙНЕ І ПОВНЕ ПРИГОД ЖИТТЯ.

В ЗДО СТВОРЮЮТЬСЯ НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ФІЗИЧНОГО, ПСИХІЧНОГО, ДУХОВНОГО ТА ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ КОЖНОЇ ДИТИНИ. КОЖНОГО РОКУ ПРОВОДИТЬСЯ КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ ГРУПОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ДИТСАДКА, ОНОВЛЮЮТЬСЯ МЕБЛІ, ОБЛАДНАННЯ.

У 2015 році наш дитячий садок відзначив свій 10-річний ювілей.

/Files/images/book2.gif

заклад ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ щороку бере участь у конкурсі на кращу підготовку до нового навчального року. Робота колективу була відмічена грамотами районного відділу освіти.

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ НАШОГО ЗАКЛАДУ ПРИЙМАЄ АКТИВНУ УЧАСТЬ У МЕТОДИЧНОМУ ЖИТТІ РАЙОНУ, ОТРИМУЮЧИ ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ. ЗА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ "ВИХОВАТЕЛЬ-2015" ВИХОВАТЕЛЬ ВОЗНЮК ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА БУЛА НАГОРОДЖЕНА ГРАМОТОЮ В НОМІНАЦІЇ "ОРИГІНАЛЬНІСТЬ", А У КОНКУРСІ "ВИХОВАТЕЛЬ-2019" ПОСІЛА ПОЧЕСНЕ ІІ МІСЦЕ ТА ЗДОБУЛА НОМІНАЦІЮ "ПЕДАГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ"

ЗАВДЯКИ ПОСТІЙНІЙ ТУРБОТІ, НЕВТОМНІЙ ПРАЦІ КОЛЕКТИВУ, НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК СТАВ ДРУГОЮ ДОМІВКОЮ ДЛЯ МАЛЕЧІ!

СЬОГОДНІ

З 11.12.2011 року очолює заклад дошкільної освіти директор Колісніченко Наталя Андріївна, вихователелі – Булатова Олена Сергіївна, Вознюк Тетяна Ярославівна. У садочку працює 2 різновікові групи, відвідує садок 28 вихованців.

Велика, простора будівля наповнена дружнім колективом. 3 педагоги, 5 працівників обслуговуючого персоналу забезпечують ефективну роботу закладу. Злагодженість, конструктивні дії колективу, атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння, почуття відповідальності та старанність сприяють підвищенню рівня освітньо-виховного процесу, діяльності в цілому.

Завдяки зусиллям колективу та батьків у закладі створюються належні умови для повноцінного та гармонійного розвитку вихованців. Облаштовуються сучасні групи для дітей, упорядковується ігровий майданчик на подвір'ї.

Періодично, за рахунок спонсорських коштів та допомоги батьків покращується розвивальне предметно-ігрове середовище.

Головне для колективу - створити сучасний заклад, який відповідав би вимогам часу, виховати високоморальну, культурну, інтелектуальну особистість, яка будуватиме успішну демократичну Українську державу.

Наразі, працівники та діти розмірковують над тим, яким має бути наш заклад у майбутньому.