Новини

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.

Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті і той єдиний вірний шлях.

Завдяки сільському голові Августюку В.В. 1 червня 2019 року для наших дітей та їх батьків було організовано прекрасну екскурсію до парку "Дендропарк" м.Кропивницький.

Козацькому роду нема переводу

14 жовтня 2017 року наша країна святкувала потрійне свято: День захисника України, День українського козацтва та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку і захисницю.

Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України і саме тому День захисника України покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю.

Відповідно до річного плану роботи, плану заходів з патріотичного виховання на 2017-2018 навчальний рік  та з нагоди свят в нашому дошкільному закладі 27 жовтня 2017 року було проведено розвагу на патріотичну тематику «Козацькому роду нема переводу».

Метою розваги було: розвивати пізнавальну активність дітей, прагнення якомога глибше пізнавати національне коріння. Залучати дітей до проведення народних свят, ігор, використання народної творчості. Закріплювати вміння дітей ритмічно виконувати рухи під музику, удосконалювати навички співу та вміння передавати мелодію пісні. Закріплювати уявлення про дружні стосунки, виховувати взаємоповагу між дітьми. Виховувати любов до рідного краю та свого народу.

Директор дошкільного

навчального закладу «Веселка»

Новомиколаївської сільської ради

Колісніченко Н.А.

Фестиваль«Олімпійська надія»

На виконання річного плану роботи дошкільного навчального закладу “Веселка” Новомиколаївської сільської ради на 2017-2018 навчальний рік, в рамках районного конкурсу “Олімпійська надія” присвяченого дню фізичної культури, з метою пропаганди здорового способу життя, формування у дітей фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом в дошкільному закладі 29 вересня 2017 року відбулося спортивне свято «Олімпійська надія України». У святкуванні  приймали участь всі діти дошкільного закладу.

Підготувала:  директор дошкільного навчального закладу “Веселка”

Колісніченко Н.А.

Оздоровлення дітей - 2016

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. В нашому дошкільному закладі перший день літа, як і у всьому світі, пройшов весело і цікаво. З допомогою Новомиколаївської сільської ради було організовано поїздку в м.Кіровоград парк "Дендропарк" для проведення дозвілля для дітей.

Літо  є найсприятливішим  періодом  для зміцнення здоров’я, загартування  та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи  дошкільного закладу, тому колективом  нашого дитсадка прикладено максимум зусиль для  того, щоб дитяче дозвілля   у цей період було змістовним, веселим та цікавим. Протягом оздоровчого періоду  перед дошкільним закладом  поставлено важливу  мету – створити  умови для забезпечення  оздоровлення, збереження життя дітей та  подальшого формування  їхньої життєвої компетентності.

Любі колеги!

Вітаємо Вас зі святом -  Всеукраїнським днем дошкілля!

Саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації. Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність. Тож висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю.

Зичимо вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів і творчих задумів, підтримки й розуміння з боку колег та друзів. Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, а в серцях — спокій і затишок!

Районний методичний кабінет

відділу освіти Новоукраїнської

районної державної адміністрації

НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ ДНЗ «ВЕСЕЛКА»

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

2 ЧЕРВНЯ 2014 РОКУ В НАШОМУ ДИТЯЧОМУ САДКУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПРИУРОЧЕНЕ «ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ». ЦЬОГО ДНЯ ДО НАС ЗАВІТАЛО БАГАТО БАТЬКІВ, ШКОЛЯРІВ ТА ГОСТЕЙ. З НИМИ ВСІМА МИ І ПРОВЕЛИ ЦЕЙ ЧУДОВИЙ ДЕНЬ, А ГОЛОВНИМИ ПЕРСОНАЖАМИ НА СВЯТІ БУЛИ НАШІ ДІТИ.

ДІТИ РОЗПОВІДАЛИ ВІРШІ, СПІВАЛИ ПІСЕНЬ, ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ В ЦІКАВИХ ТА ВЕСЕЛИХ КОНКУРСАХ, А НАГОРОДОЮ ЇМ БУЛИ СОЛОДОЩІ ТА ІГРАШКИ, ЯКІ НАДАЛИ НАМ НАШІ ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМЦІ ТА СІЛЬСЬКА РАДА В ОСОБІ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ БИЧЕНКО В.С.

ТАКОЖ В ІГРАХ ТА КОНКУРСАХ МИ ЗАДІЯЛИ БАТЬКІВ ТА ШКОЛЯРІВ, А ДІТКИ З ЦІКАВІСТЮ ТА НЕВИМОВНОЮ РАДІСТЮ СПОСТЕРІГАЛИ ЗА ТИМ, ЩО ВІДБУВАЛОСЬ НА МАЙДАНЧИКУ.

НАПРИКІНЦІ СВЯТА ДІТИ ТА ВСІ ПРИСУТНІ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ БИЧЕНКО ВАСИЛЯ СЕМЕНОВИЧА, ЯКИЙ ЗА ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ ІСНУВАННЯ НАШОГО САДОЧКА НЕ ПРОПУСТИВ ЖОДНОГО СВЯТА, ЯКЕ МИ ПРОВОДИЛИ.

НА ПРОЩАННЯ ДІТИ ВИКОНАЛИ ПІСНЮ, ЯКА НЕ АБИ ЯК ОПИСУЄ ПОДІЇ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ ЗАРАЗ В НАШІЙ КРАЇНІ І НІБИ ЗАКЛИКАЛИ ВСІХ ДОРОСЛИХ БЕРЕГТИ МИР І СПОКІЙ В СВОЇХ ОСЕЛЯХ.